Masáže

Masáže jsou nejstarší formou terapie. Jsou relaxací pro celé tělo. Při masáži dodáváme tělu energii, a to si funkce svých orgánů poté harmonizuje samo. Rozproudíme energii a povolíme stagnace ve všech energetických drahách. Uvolníme napětí v celém těle.Hloubková masáž

Je zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken.

Galvanické masáže - formování postavy

Již po první aplikaci je rozdíl viditelný.

Galvanickou masáž provádíme pulzujícím galvanickým proudem, který:

zpevňuje povislé paže, břicho, stehna, hýždě, prsa
pomáhá lymfatickému systému
podporuje zdravý krevní oběh
vyhlazuje celulitidu, strie a jizvy
stimuluje pokožku,
zabraňuje stárnutí.

Při pravidelném používání budete štíhlejší, pevnější, a budete vypadat mladší.

Medová masáž

Med nanesený na záda vytahuje škodlivé usazeniny a toxiny, které nám způsobují nemoci, jak fyzické , tak psychické. Vytažením těchto usazenin med změní barvu i vzhled. Medová masáž ovlivňuje i vnitřní orgány a uvolňuje duševní napětí, které cítíme v zádech.. Dodává kůži minerály , vitamíny a enzymy. Podporuje imunitu, oživuje organismus. 

Relaxační masáž

Intuitivní masáž. Při této masáži promasírujeme celé tělo - krk, celá záda, ruce, nohy - podle hmatu. Pracuji tam, kde je potřeba .

Masáž lávovými kameny

Má relaxační a terapeutické účinky. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, harmonizuje, relaxuje a do hloubky prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Pomáhá odstraňovat blokády a rozproudit energii v těle. Kameny jsou zahřívány ve vodní lázni, a pak se s nimi masíruje celé tělo . Tělo je krásně prohřáté, uvolněné, zbavené stresu a napětí.  

Indická antistresová masáž hlavy

Zbavuje stresu, napětí a je výborná při migrénách a nespavosti. Okysličuje mozek a zlepšuje koncentraci, pomáhá i při úzkostech. Vylepšuje kvalitu vlasů a pokožky hlavy. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory. Zklidňuje hyperaktivní děti. 

Masáž nohou

Ulevuje od bolesti a únavy chodidel. Dle tradiční čínské medicíny je v nohách mnoho reflexních bodů. Díky stimulaci těchto bodů stimulujete i vnitřní orgány. Masáž nohou přináší mnoho výhod pro naše celkové zdraví.